BaleMüzik ve estetiğin buluştuğu Bale derslerimizde kontenjanlarımız hızla dolmaktadır...
**DAHA FAZLA ERTELEMEYİN ve ÇOCUKLARINIZA ZAMAN AYIRIN**

    4 Yaş itibariyle başlayan eğitimlerimiz, çocuklarımıza yön duygusu kazandırarak kas ve iskelet yapılarının doğru gelişmesi sağlamaktadır. Bu sayede adımlardaki İÇE BASMALAR, KAMBURLUK, v.b. FARKINA VARAMADIĞINIZ birçok duruş bozukluğu küçük yaşta ortadan kalkmakta,duruşlarıyla bile insanlar arasında farkedilir hale gelmektedirler...
   *Müziğin tadına vararak,disiplin içinde sosyalleşebilecekleri,Yıl sonunda yüzlerce kişiye öğrendiklerini gösterirken kazanacakları özgüvenin doyasıya tadına çıkarabilmeleri için, onları Bale sınıflarımıza bekliyoruz.
    Bale ve Cimnastikte Profesyonel bir gelecek bekleniyorsa, çocuğunuz için en uygun zamanın 4 yaş olduğunu bilmelisiniz.
 
NEDEN 1 GÜN, 1 SAAT: 8 Yıl önce kurulan okulumuz, ilk yıllarında eğitimin daha verimli olması düşüncesiyle haftada iki gün 1 er saat eğitim vermekteydi. Ancak tecrübelerimiz gösterdiki; gerek ailelerin sosyal yaşantıları (Beklenmeyen misafirler,hesapta olmayan mesailer v.b. Gerekse çocuklarımızın yaşları itibariyle ortaya çıkan (Hastalık, Çabuk sıkılma, en önemliside hafta içi kreşte yada okulda olan çocuklarımızın hafta sonuda aileleriyle evde olamayışı) sıkıntılar, Her derste birkaç ögrencinin dersi aksatmasına neden olmakta ve grup seviyesi Malesef ilerleyememekteydi. Bunun Üzerine Yönetim Kurulumuz Bale Gruplarını Yaş ve Yetenek seviyelerine göre ayırarak sınıf kontenjanlarınıda 15 kişi ile sınırlamış ve dersleri haftada 1 gün 1 saat olacak şekilde yeniden düzenlemiştir. Son 6 yıldır uygulanan sistemde; devamsızlıkların önüne geçilerek daha düzenli ve daha mutlu öğrencilere kavuşmuş, Sistemin başarısınıda gerek Opera ve Baleye gerekse Devlet Konservatuarına Gönderdiği öğrencileriyle kanıtlamıştır.
    9 yaşa kadar kesintisiz eğitim veren okulumuz,hobi sınıflarındaki yetenekli öğrencilerini Özel Programlarla ek ücret talep etmeden,konservatuar sınavlarına hazırlayarak onları en iyi geleceğe yönlendirmektedir.
 Eryaman Batıkent Anatolia Dans Bale KursuANKARA BALE KURSLARI


           DERS PROGRAMLARINI ŞUBELERİMİZE TIKLAYARAK                                                            GÖREBİLİRSİNİZ..

 ERYAMAN BALE KURSU: Eryaman mah 2. cad. 8. blok,( Doğakent karşısı )

BATIKENT BALE KURSU: Batıkent Metro çıkışı Gimsa Yanı, Çağdaş Market üstü no
55

Eryaman ve Batıkent de Bulunan Bale okullarımız, bulundukları semtlerin merkezinde olması itibariyle; Başta Eryaman Bale Kursu ve Batıkent Bale Kursu arayanlar olmak üzere,Etimesgut Bale Kursu, Sincan Bale Kursu, Elvankent Bale Kursu, Bağlıca Bale Kursu, Yenimahalle Bale Kursu, Demetevler Bale Kursu arayanlarında rahatlıkla ulaşabileceği bir konumdadır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret196960