BaleMüzik ve estetiğin buluştuğu Bale derslerimizde kontenjanlarımız hızla dolmaktadır...
**DAHA FAZLA ERTELEMEYİN ve ÇOCUKLARINIZA ZAMAN AYIRIN**

    4 Yaş itibariyle başlayan eğitimlerimiz, çocuklarımıza yön duygusu kazandırarak kas ve iskelet yapılarının doğru gelişmesi sağlamaktadır. Bu sayede adımlardaki İÇE BASMALAR, KAMBURLUK, v.b. FARKINA VARAMADIĞINIZ birçok duruş bozukluğu küçük yaşta ortadan kalkmakta,duruşlarıyla bile insanlar arasında farkedilir hale gelmektedirler...
   *Müziğin tadına vararak,disiplin içinde sosyalleşebilecekleri,Yıl sonunda yüzlerce kişiye öğrendiklerini gösterirken kazanacakları özgüvenin doyasıya tadına çıkarabilmeleri için, onları Bale sınıflarımıza bekliyoruz.
    Bale ve Cimnastikte Profesyonel bir gelecek bekleniyorsa, çocuğunuz için en uygun zamanın 4 yaş olduğunu bilmelisiniz.
 
NEDEN 1 GÜN, 1 SAAT: 8 Yıl önce kurulan okulumuz, ilk yıllarında eğitimin daha verimli olması düşüncesiyle haftada iki gün 1 er saat eğitim vermekteydi. Ancak tecrübelerimiz gösterdiki; gerek ailelerin sosyal yaşantıları (Beklenmeyen misafirler,hesapta olmayan mesailer v.b. Gerekse çocuklarımızın yaşları itibariyle ortaya çıkan (Hastalık, Çabuk sıkılma, en önemliside hafta içi kreşte yada okulda olan çocuklarımızın hafta sonuda aileleriyle evde olamayışı) sıkıntılar, Her derste birkaç ögrencinin dersi aksatmasına neden olmakta ve grup seviyesi Malesef ilerleyememekteydi. Bunun Üzerine Yönetim Kurulumuz Bale Gruplarını Yaş ve Yetenek seviyelerine göre ayırarak sınıf kontenjanlarınıda 15 kişi ile sınırlamış ve dersleri haftada 1 gün 1 saat olacak şekilde yeniden düzenlemiştir. Son 6 yıldır uygulanan sistemde; devamsızlıkların önüne geçilerek daha düzenli ve daha mutlu öğrencilere kavuşmuş, Sistemin başarısınıda gerek Opera ve Baleye gerekse Devlet Konservatuarına Gönderdiği öğrencileriyle kanıtlamıştır.
    9 yaşa kadar kesintisiz eğitim veren okulumuz,hobi sınıflarındaki yetenekli öğrencilerini Özel Programlarla ek ücret talep etmeden,konservatuar sınavlarına hazırlayarak onları en iyi geleceğe yönlendirmektedir.
 Eryaman Batıkent Anatolia Dans Bale KursuANKARA ERYAMAN BALE KURSU

       YENİ Sınıfımız  ERYAMAN BALE 4-6 yaş :  21 MART CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 13:00 - 14:00 ARASI ÇALIŞMALARINA BAŞLIYOR.

7-9 Yaş Bale Teknik Sınıf: 20 Eylül Cumartesi Günü 14:00 - 15:00 Arası. Kayıtlar Kapandı


ANKARA BATIKENT BALE KURSU

YENİ SINIF Pazar 15:00 - 16:00 4-6 yaş Batıkent Bale Kayıtlar Açık

Pazar 12:00 - 13:00 4-6 yaş bale sınıfı.. (kayıtlar kapandı.)

YENİ SINIF BATIKENT: 4 -6 Yaş 12 EKİM PAZAR  Kayıtlar Kapandı

Eyaman Jimnastik Kursu
 
Cumartesi Günü saat 16:30 - 17:30 Kayıtlar Açık.

        

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret133165